Прикладні задачі – це маленька наукова проблема. І не важливо, що її хтось уже розв’язував. Головне на занятті пройти всі етапи наукового пошуку. І перший із них – збирання фактів і висунення на їх основі
гіпотез. Мова іде про деякі прості аспекти складання математичних моделей прикладних задач. Кожен студент отримує можливість встановити свої можливості у навчанні і пристосуватися до тих рівнів
вивчення матеріалу, які пропонує вчитель